مجموعه فرمها و دستورالعملهای فنی و مهندسی  • این مجموعه برای تمامی مراحل پروژه های فنی و مهندسی دستورالعملهای کامل و جامع (در قالب Word و Excel)  ارائه نموده است. علاوه بر دستورالعمل های مختلف، مجموعه ای متنوع از چک لیستهای ارزیابی و فرمهای مورد نیاز فنی و مهندسی (در قالب Word , Excel) در کلیه بخشهای سازمان تهیه شده که مطمئن باشید نمونه آن را در هیچ منبع دیگری نمی توان یافت.

مجموعه فرمها و چک لیستهای عمران و معماری

فرم و چک لیستهای عمرانی

اضافه به سبدخرید نام محصول قیمت
قیمت اصلی تومان160,000 بود.قیمت فعلی تومان99,000 است.
چک لیست اجرای ساختمان
تومان0
پرمیت کارگاهی
قیمت اصلی تومان200,000 بود.قیمت فعلی تومان149,000 است.
فرم کارگاه عمرانی
تومان0
فهرست بها
تومان0
فهرست بها
تومان0
فهرست بها
تومان0
فهرست بها
تومان0
فهرست بها
تومان0
فهرست بها
تومان0
فهرست بها
قیمت اصلی تومان123,000 بود.قیمت فعلی تومان99,000 است.
فرم کارگاه عمرانی
قیمت اصلی تومان120,000 بود.قیمت فعلی تومان99,000 است.
فرم کارگاه عمرانی
تومان0
فرم کارگاه عمرانی

فرم و چک لیستهای معماری

چرا گارانتی می‌کنیم ؟

گاررانتی می کنیم که:

۱- محصول ما مفید و کاربردی است. البته نتیجه‌گرفتن از محصولات ما نیازمند استفاده کامل و عمل به راه‌کارهای ارایه شده در محصول است. بنابراین اگر محصول را پس از خریداری به طور کامل استفاده کردید و به راهکارهای آن عمل کردید اما نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۲- محصولات ما با توضیحی که درباره آن‌ها نوشته‌ایم کاملا منطبق است. اگر پس از تهیه محصول متوجه شدید که اطلاعات صفحه محصول با خود محصول یکی نیست می‌‌توانید بلافاصله درخواست بازگشت وجه بدهید.

با این کار ضرر نمی‌کنیم؟

بسیاری از همراهان سایت  iran-form  این سوال را از ما می‌پرسند که این‌کار باعث متضرر شدن شما می‌شود و ممکن است بعضی افراد سواستفاده کنند.

معتقدیم:

مشتری ما حق دارد با اطمینان کامل و با خیال راحت به ما پول پرداخت کند.

به شدت به قانون پرداخت بها معتقدیم. شما برای به دست آوردن هرچیز باید بهای آن را پرداخت کنید. اگر جایی چیزی رایگان به دست آوردید مطمین باشید خیلی گران برای شما تمام شده است.

همراهان سایت iran-form قشر فرهیخته و متفاوت جامعه هستند. کسانی که به دنبال پیشرفت و رشد شخصی و بهبود سازمانشان از طریق این مجموعه هستند به دنبال سواستفاده نیستند.

مقالات مرتبط با فنی و مهندسی

مدیریت محدوده پروژه

محدوده پروژه چيست؟

محدوده پروژه چيست؟ مهم­ترين قسمت برنامه‌ریزی يك پروژه مشخص كردن محدوده آن پروژه می‌باشد. منظور از محدوده پروژه تعيين كردن هدف كلي پروژه و فعالیت‌های لازم جهت رسيدن به آن است، به‌عبارت‌دیگر در اين مرحله مرزهاي (بایدها و نبایدها) پروژه تعيين می‌شود. …
برنامه ریزی و مدیریت پروژه

برنامه‌ریزی و کنترل پروژه چیست ؟

برنامه‌ریزی و کنترل پروژه چیست ؟ برنامه‌ريزي فرآيند برنامه‌ريزي، تعيين توالي و توازي فعالیت‌های لازم براي اجراي يك پروژه با در‌نظر گرفتن زمان موردنیاز براي اجراي هر‌فعاليت و كيفيت تعیین‌شده براي آن‌فعاليت است. كنترل پروژه كنترل پروژه فرايندي…