مجموعه فرمها وچک لیستهای ایمنی

  • این مجموعه برای تمامی مراحل ایمنی  دستورالعملهای کامل و جامع (در قالب Word)  ارائه نموده است. علاوه بر دستورالعمل های مختلف، مجموعه ای متنوع از چک لیستهای ارزیابی و فرمهای مورد نیاز در پیاده سازی ایمنی در محیط کار (در قالب Word , Excel) در کلیه بخشهای سازمان تهیه شده که مطمئن باشید نمونه آن را در هیچ منبع دیگری نمی توان یافت.

دستورالعملهای ایمنی

اضافه به سبدخرید نام محصول قیمت
تومان0
دستورالعمل ایمنی
تومان0
دستورالعمل ایمنی

فرم‌ها و چک لیست ایمنی

اضافه به سبدخرید نام محصول قیمت
تومان0
فرم و چک لیست ایمنی

نمونه سوالات ایمنی

اضافه به سبدخرید نام محصول قیمت
تومان99,000
نمونه سوالات ایمنی کارفرما
تومان69,000
نمونه سوالات ایمنی کارگران

چرا گارانتی می‌کنیم ؟

گاررانتی می کنیم که:

۱- محصول ما مفید و کاربردی است. البته نتیجه‌گرفتن از محصولات ما نیازمند استفاده کامل و عمل به راه‌کارهای ارایه شده در محصول است. بنابراین اگر محصول را پس از خریداری به طور کامل استفاده کردید و به راهکارهای آن عمل کردید اما نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۲- محصولات ما با توضیحی که درباره آن‌ها نوشته‌ایم کاملا منطبق است. اگر پس از تهیه محصول متوجه شدید که اطلاعات صفحه محصول با خود محصول یکی نیست می‌‌توانید بلافاصله درخواست بازگشت وجه بدهید.

با این کار ضرر نمی‌کنیم؟

بسیاری از همراهان سایت  iran-form  این سوال را از ما می‌پرسند که این‌کار باعث متضرر شدن شما می‌شود و ممکن است بعضی افراد سواستفاده کنند.

معتقدیم:

مشتری ما حق دارد با اطمینان کامل و با خیال راحت به ما پول پرداخت کند.

به شدت به قانون پرداخت بها معتقدیم. شما برای به دست آوردن هرچیز باید بهای آن را پرداخت کنید. اگر جایی چیزی رایگان به دست آوردید مطمین باشید خیلی گران برای شما تمام شده است.

همراهان سایت iran-form قشر فرهیخته و متفاوت جامعه هستند. کسانی که به دنبال پیشرفت و رشد شخصی و بهبود سازمانشان از طریق این مجموعه هستند به دنبال سواستفاده نیستند.

مقالات مرتبط با ایمنی

ایمنی در عملیات ساختمانی

ایمنی در عملیات ساختمانی

ایمنی در عملیات ساختمانی تعاریف: گودبرداري (Excavation): به هر گونه شيار ، حفره ، كانال يا گودشدگي ساخت در روي زمين كه بوسيله برداشتن خاک از زمين بوجود آيد گفته می شود. پوشش محافظ (Shield): سازه اي است كه قادر به مقاومت در برابر نيرو…