مجموعه فرم ها، روش اجرایی و دستورالعملهای کیفیت و بهره وری

  • این مجموعه برای تمامی مراحل مدیریت کیفیت و بهره وری ، روشهای اجرایی , دستورالعمل های کامل و جامع (در قالب Word )  ارائه نموده است. علاوه بر دستورالعمل‌های مختلف، مجموعه‌ای متنوع از چک لیستها و فرمهای مورد نیاز در پیاده سازی مدیریت کیفیت و بهره وری(در قالب Word , Excel) در کلیه بخشهای سازمان تهیه شده که مطمئن باشید نمونه آن را در هیچ منبع دیگری نمی توان یافت.
  • توجه: در صورتی که به مستندات (روش اجرایی، فرم، دستورالعمل و…) خاصی (سفارشی شده بر اساس نوع محصول) نیاز دارید و یا جهت کسب مشاوره از متخصصان حرفه ای این حوزه به شماره ۰۹۰۳۲۰۰۶۷۰۷ (در واتساپ) پیام دهید.

مجموعه فرمها و روشهای اجرایی تضمین کیفیت (QA)

روش اجرایی و فرمهای تضمین کیفیت

پکیج کامل تضمین کیفیت

اضافه به سبدخرید نام محصول قیمت
قیمت اصلی تومان168,000 بود.قیمت فعلی تومان149,000 است.
پکیج کامل تضمین کیفیت

مجموعه فرمها و روشهای اجرایی کنترل کیفیت (QC)

پکیج کامل کنترل کیفیت

اضافه به سبدخرید نام محصول قیمت
قیمت اصلی تومان247,000 بود.قیمت فعلی تومان199,000 است.
پکیج کامل کنترل کیفیت

چرا گارانتی می‌کنیم ؟

گاررانتی می کنیم که:

۱- محصول ما مفید و کاربردی است. البته نتیجه‌گرفتن از محصولات ما نیازمند استفاده کامل و عمل به راه‌کارهای ارایه شده در محصول است. بنابراین اگر محصول را پس از خریداری به طور کامل استفاده کردید و به راهکارهای آن عمل کردید اما نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۲- محصولات ما با توضیحی که درباره آن‌ها نوشته‌ایم کاملا منطبق است. اگر پس از تهیه محصول متوجه شدید که اطلاعات صفحه محصول با خود محصول یکی نیست می‌‌توانید بلافاصله درخواست بازگشت وجه بدهید.

با این کار ضرر نمی‌کنیم؟

بسیاری از همراهان سایت  iran-form  این سوال را از ما می‌پرسند که این‌کار باعث متضرر شدن شما می‌شود و ممکن است بعضی افراد سواستفاده کنند.

معتقدیم:

مشتری ما حق دارد با اطمینان کامل و با خیال راحت به ما پول پرداخت کند.

به شدت به قانون پرداخت بها معتقدیم. شما برای به دست آوردن هرچیز باید بهای آن را پرداخت کنید. اگر جایی چیزی رایگان به دست آوردید مطمین باشید خیلی گران برای شما تمام شده است.

همراهان سایت iran-form قشر فرهیخته و متفاوت جامعه هستند. کسانی که به دنبال پیشرفت و رشد شخصی و بهبود سازمانشان از طریق این مجموعه هستند به دنبال سواستفاده نیستند.

مقالات مرتبط با کیفیت و بهره وری

برنامه ریزی تولید چیست

برنامه ریزی تولید چیست؟

برنامه ریزی تولید چیست؟ برنامه ریزی چیست؟ برنامه ریزی تولید عبارت است از اهداف قابل اندازه گیری و تصمیم گیری در خصوص نحوه دست یابی به این اهداف. برنامه ریزی تولید چیست؟ عبارت است از فرآیند تصمیم گیری در خصوص منابعی که سازمان برای عملیات تو…