مجموعه کامل طرحهای توجیهی  • ایران فرم با کارشناسان خبره و با سابقه، در زمینه نگارش طرح توجیهی و امکانسنجی فعالیت می نماید. به همین منظور و در راستای کمک به افراد و یا سازمانهایی که قصد تهیه طرح توجیهی دارند، طرح های توجیهی آماده در زمینه ­های مختلف را در سایت ایران فرم قرار داده است تا مراجعین به راحتی بتوانند نسبت به سفارش و دانلود طرح مورد نیاز خود اقدام کنند.
  • توجه: در صورتی که به طرح توجیهی سفارشی جهت ارائه به بانک و یا هر سازمان دیگری نیاز دارید و یا جهت کسب مشاوره از متخصصان حرفه ای این حوزه با شماره ۰۹۱۲۵۹۰۶۳۴۲ (مهندس تقوی) تماس حاصل نمایید.

چرا گارانتی می‌کنیم ؟

گاررانتی می کنیم که:

۱- محصول ما مفید و کاربردی است. البته نتیجه‌گرفتن از محصولات ما نیازمند استفاده کامل و عمل به راه‌کارهای ارایه شده در محصول است. بنابراین اگر محصول را پس از خریداری به طور کامل استفاده کردید و به راهکارهای آن عمل کردید اما نتیجه نگرفتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

۲- محصولات ما با توضیحی که درباره آن‌ها نوشته‌ایم کاملا منطبق است. اگر پس از تهیه محصول متوجه شدید که اطلاعات صفحه محصول با خود محصول یکی نیست می‌‌توانید بلافاصله درخواست بازگشت وجه بدهید.

با این کار ضرر نمی‌کنیم؟

بسیاری از همراهان سایت  iran-form  این سوال را از ما می‌پرسند که این‌کار باعث متضرر شدن شما می‌شود و ممکن است بعضی افراد سواستفاده کنند.

معتقدیم:

مشتری ما حق دارد با اطمینان کامل و با خیال راحت به ما پول پرداخت کند.

به شدت به قانون پرداخت بها معتقدیم. شما برای به دست آوردن هرچیز باید بهای آن را پرداخت کنید. اگر جایی چیزی رایگان به دست آوردید مطمین باشید خیلی گران برای شما تمام شده است.

همراهان سایت iran-form قشر فرهیخته و متفاوت جامعه هستند. کسانی که به دنبال پیشرفت و رشد شخصی و بهبود سازمانشان از طریق این مجموعه هستند به دنبال سواستفاده نیستند.

مقالات مرتبط با طرح توجیهی

دانلود طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح های توجیهی

دانلود رایگان طرح های توجیهی نمونه طرحهای توجیهی رایگان(با فرمت ورد) در سایت ایران فرم (بخش طرح های توجیهی)   قرار داده شده است. درنظر داشته باشید طرحهایی که درحال حاضر توسط این مجموعه تهیه و ارائه می‌شوند با فرمتهای جدید و بسیار کامل‌تر می‌…
روش تدویت طرح توجیهی

مراحل تدوین طرح توجیهی در یک نگاه

مراحل تدوین طرح توجیهی در یک نگاه مراحل تنظیم طرح توجیهی به 22 بخش مجزا به شرح زیر خواهد بود : 1 -مقدمه (چه مواردي در مقدمه می آید) 2 -خلاصه ي بررسی هاي اولیه (موقعیت یابی طرح) 3 -مشخصات مجري طرح 4 -مشخصات طرح 5 -مشخصات مجوزهاي قانونی اخذ…
طرح توجیهی

طرح توجیهی چیست؟

طرح توجیهی چیست؟ طرح توجیهی واژه اي که این سال ها زیاد شنیده ایم. براي اخذ تسهیلات بانکی یا اخذ مجوز از سازمان هاي دولتی مانند سازمان صنعت‌معدن‌تجارت و یا جهاد‌کشاورزي و ... به وجود طرح توجیهی نیاز پیدا کرده‌ایم. طرح توجیهی نیاز اولیه یک …